לפרויקט

אודות

כולם יודעים את התורה, לקדם, לפרסם, לקודד אבל אנחנו נביא אתכם לארץ המובטחת:)

יצאנו למסע שלנו ב-2017.
שני אנשים שרצו להקים עסק שיאפשר לעסקים אחרים לצמוח.
אמא אחת לשני זאטוטים. ואבא אחד לארבעה.
הפגשנו את העולמות שמרתקים אותנו עם העולמות שמרתקים אתכם.
מקפידים תמיד להיות אפדייטד.
לאמץ את הטכנולוגיות החדשות ביותר, אבל לשמר בקנאות גישה של פעם:
לקום בבוקר, לעבוד, לתת שירות מקצועי ללקוחות שלנו ולדעת שבכל יום עזרנו לעוד עסק לצמוח ולהתפתח.
זו המשימה היומיומית שלנו.
אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ומביאים בגרות וחשיבה הוליסטית לתהליכים השיווקיים שאתם צריכים. כל עסק הוא משחק חדש שצריך ללמוד. זה מרתק ומוציא מאיתנו את הטוב ביותר.
הכלים הטכנולוגים באים לשרת את חשיבת העומק השיווקית, שאותה נתאים לכל עסק לפי הערך שהוא מספק ללקוחותיו, הערכים המובילים אותו, הקהלים שלו, היעדים והמטרות.
לשמחתנו, התברכנו בלקוחות שונים ומגוונים מעולמות המסחר, השירותים, הקורסים ועוד. כאלו שבתחילת דרכם וכאלו שהם שחקנים ותיקים בשוק. אה, וגם אנחנו באמת אוהבים את הלקוחות שלנו. שיווק עושים עם אנשים עבור אנשים.
חוץ מזה, אם חשוב לכם לדעת, אני, שירי קינן, יועצת למשרד הכלכלה וגם אוחזת בשני תארים בבלשנות אנגלית ומדה"מ ומדיניות ציבורית (בהצטיינות) בניה להב, מומחה טכנולוגיות, מגיע עם ניסיון עשיר במערכות שונות לאחר עשור בשירות המדינה וגם הצד היותר נינוח בעסק:)
יחד עם צוות מומחים – מנהלי פרויקטים מהממים, מעצב מוכשר להפליא ומתכנתים קפדנים – אנו מובילים את העסק שלנו, כדי שיעזור לעסק שלכם.
אנחנו יודעים שלהקים ולנהל עסק זה מסע. כמו כל מסע, גם מסע כזה צריך לתכנן, צריך לדעת איך יורדים מהצוק, איפה חוצים את הנהר בבטחה ואיזה מסלולים אפשר לקחת כדי להגיע לנקודה שאנחנו רוצים להגיע אליה. אנחנו כאן ללוות אתכם בכל שלבי החשיבה, התכנון והביצוע של כל ההיבטים השיווקיים בעסק שלכם.
נשמח לשמוע מכם.
שירי ובניה.

DigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourney

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-000-0000