לפרויקט

בלוג

השפעת המדיה החברתית על קידום אורגני

קידום אתרים הוא תחום דינמי והסיבה לכך היא בעיקר העדכונים השוטפים באלגוריתם של גוגל. הבסיס לקידום מוצלח ויציב של כל אתר הוא תוכן איכותי וחווית משתמש.

איך להשתמש בלינקדאין בצורה אורגנית כדי להביא לידים

לינקדאין היא פלטפורמה מעולה להבאת לידים איכותיים וממוקדים ללא שימוש בפרסום ממומן. שימוש נכון בלינקדאין יאפשר לכם לקבל לידים מבלי להגדיל את תקציב הפרסום.

מיתוג עסקי – הכצעקתה?

מיתוג נכון של עסק הוא הרבה יותר מעוד לוגו קליט. מיתוג נכון של עסק דורש ביסוס של זהות ייחודית לעסק. המהות של מיתוג עסקי היא בידול מהמתחרים תוך התאמה של הפרמטרים למאפיינים של קהל היעד.

צ'אטבוטים שכדאי לכל אחד להכיר

ChatGPT הגיח לחיינו לפני יותר משנה והביא עמו מהפכה של ממש. קיימים לא מעט תחומים בהם ChatGPT הצליח להביא לשינוי ממשי בשיטות העבודה, חלוקת התקציב, שירות לקוחות ועוד

מאגרי תמונות בחינם – תמונות, אייקונים, וקטורים

ישנו טווח רחב של רישיונות שימוש שהוגדרו על ידי העמותה Creative Commons – החל מרישיון מלא, דרך רישיון המחייב מתן קרידט לצלם באמצעות לינק, ועד לרישיון הניתן אך ורק לאחר רכישת התמונה כחוק.

איך לפרסם לרשימת התפוצה שלנו בפייסבוק - אתר וורדפרס חדש

שימוש בכלי custom audience מאפשר לנו לפרסם לרשימת התפוצה כך שמודעות הפרסום שלנו יופיעו בפיד/חדשות נגללות של אנשי הקשר שלנו.

DigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourneyDigitalJourney

המדריך המלא לקמפיין לידים המדריך לקמפיין לידים

קמפיין לידים בפייסבוק מאפשר לנו ליצור קמפיין לאיסוף אימיילים וטלפונים ללא יציאה מהממשק של הפייסבוק.

יצירת קהלים מותאמים אישית בפייסבוק - אתר וורדפרס חדש

השימוש בפיקסל ליצירת קהלים מותאמים אישית הוא זה שעושה את ההבדל בין קמפיינים רווחים ומוצלחים לכאלו שלא עובדים, בין משווקים מקצועיים לבין כאלו שנאבקים שהקמפיינים שלהם יצליחו.

פייסבוק ממומן - קמפיינים ושיטות מכרז - אתר וורדפרס חדש

מיליוני מפרסמים ברחבי העולם מתחרים על תשומת ליבם של מיליארדים של גולשים שנמצאים בפייסבוק. כדי לשמור על איזון בין תוכן שאינו שיווקי לתוכן שיווקי, פייסבוק מתעדפת את הפרסום, ולא מאפשרת לכולם לרכוש שטח פרסום.

מתי כדאי לפרסם בגוגל ומתי בפייסבוק? - אתר וורדפרס חדש

בניגוד לגוגל אדוורדס, שמאפשרת לנו למצוא לקוחות חדשים באמצעות מילות מפתח, פייסבוק מאפשר לעסקים לטרגט את קהל היעד בהתבסס על תחומי העניין וההתנהגות המקוונת של הקהל הפוטנציאלי.

5 פלטפורמות יעילות ונוחות לבניית דפי נחיתה בעברית - אתר וורדפרס חדש

מערכת דיוור נוחה וקלה לשימוש, שמאפשרת בנייה של דפי נחיתה מבוססי תבנית. כל שעליכם לעשות הוא לבחור תבנית ולערוך את האלמנטים שבה.

רימרקטינג באמצעות שיווק תוכן - אתר וורדפרס חדש

בפייסבוק, בשל האפשרות לשימוש מגוון, יצירתי ונרחב יותר בתוכן, אפשויות המעקב אחרי הגולש הן גמישות יותר.

האם אפשר להסתפק בדף נחיתה ולוותר על אתר? - אתר וורדפרס חדש

במשמעותו המקורית והבסיסית, עמוד נחיתה מתייחס לדף הראשון שהגולש מגיע אליו מרחבי הרשת. עם זאת, לדפי נחיתה היום יש מאפיינים ספציפיים שמבדילים אותו מעמודי תוכן רגילים או מדף הבית באתר.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-000-0000